APTEEGIREFORM | 1. aprillil jätkab vähemalt 452 apteeki

Madis Filippov
madis@celsius.ee
1. aprillil jätkab tänase seisuga 452 apteeki ehk nõuetele vastab üle 90 protsendi käesoleva aasta alguses tegutsenud apteekidest, kinnitab ravimiameti peadirektor Kristin Raudsepp.

UURING | Üle 70 protsendi Eesti arstidest pooldab abistatud enesetapu legaliseerimist
Uudised Tartu Ülikooli teadlaste poolt läbi viidud uuring näitas, et üle 70 protsendi küsitlusele vastanud arstidest pooldab eutanaasia ja abistatud enesetapu seadustamist. Küll aga on väiksem nende arstide protsent, kes on nõus selle ise läbi viima.
Tervisekassa rahastab uusi elutähtsaid ravimeid
Uudised Tervisekassa laiendas alates 1. juulist ravimite kättesaadavust, parandades ravivõimalusi mitmete raskete ja harvaesinevate haiguste korral. Uued soodusravimid aitavad pikendada eluiga, parandada elukvaliteeti ning toetavad inimesi tõsiste haigustega toimetulekul.