Tallinna Kiirabi Lasnamäe tugikeskus. Foto: Tallinna Linnavalitsus
Tallinn avas Lasnamäel Eesti suurima kiirabi tugikeskuse
Lasnamäel avati uus kiirabi tugikeskus, mis on Eesti suurim ning võimaldab majutada kuni kümme kiirabibrigaadi. Uus keskus parandab Tallinna ja selle lähiümbruse kiirabivõimekust ning tugevdab valmisolekut tegutseda nii igapäevastes olukordades kui ka kriisides.
„Lasnamäe uus tugikeskus aitab meil vastata kasvava linna vajadustele, parandades nii reageerimiskiirust kui ka teenuse kvaliteeti. See investeering tagab kiirabitöötajatele sobivad töötingimused ning kindlustab, et abi jõuab inimesteni õigel ajal ka kõige keerulisemates olukordades,“ kommenteeris abilinnapea Riina Solman.
Individuaalne tellimus
1€ / kuu
Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.
Telli kohe
Arstikeskuse pakett (populaarne)
34.50€ / kuu
Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).
Telli kohe
Hulgitellimus asutusele
Ei leidnud sobivat?
Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!
Loe edasi
Hinnale lisandub käibemaks 9%.