Menstruatsiooniga seotud migreen võib alguse saada noorukieas
Med24 toimetaja
med24@med24.ee
NEW YORK (Reuters Health). Ajakirja Headache märtsinumbris avaldatud uuringu tulemustest selgub, et menstruatsiooni ja migreeni vaheline seos võib ilmneda noorukieas.
VIDEO | Riigikogus toimus konverents ülekaalu mõjudest inimesele ja ühiskonnale Esitati poliitikakujundamisel arutamist väärivaid ettepanekuid
Uudised Täna toimus Riigikogus konverents, kus teadlased, arstid, rahvaesindajad jt arutasid ülekaalu mõjusid inimesele ja ühiskonnale. Konverentsi sai jälgida veebiülekande vahendusel ning selle salvestust saab järele vaadata Riigikogu Youtube'i kanalil.
ARVAMUS | Professor Ruth Kalda: haiguste ennetus on arstiõppekava lahutamatu osa
Uudised Viimasel ajal on sotsiaalmeedias kõlanud väited, justkui õpetataks arstiteaduskonnas tulevasi arste üksnes haigusi ravima, mitte aga ennetama, ning et elustiili ja tervisekäitumise roll jääb õpingutes käsitlemata. Need väited ei vasta tõele.