Indrek Ild
Indrek Ild. Foto: Euroapteek

INTERVJUU Indrek Ild: proviisorinõue võib sulgeda kolmveerandi Eesti apteekidest (1)

Euroapteegi juht Indrek Ild leiab, et kui seadus sellisel kujul jõusse jääb ja 2020. aastast tohivad apteekide omanikeks olla vaid proviisorid, võib see tähendada, et kuni kolmveerand apteekidest peab uksed sulgema.

Avaldatud Viimati uuendatud

Olete varem olnud Starmani ja Eesti Meedia juhtkonnas. Miks tulite märtsi lõpus apteegivaldkonda?

Artikkel on Med24 tellijatele

Individuaalne tellimus

1€ / kuu

Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.

Telli kohe

Arstikeskuse pakett (populaarne)

34.50€ / kuu

Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).

Telli kohe

Hulgitellimus asutusele

Ei leidnud sobivat?

Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!

Loe edasi

Hinnale lisandub käibemaks 9%.
Powered by Labrador CMS