Kümme aastat vaidlemist, aga mitte ainult ...
Märtsi alguses sai meditsiiniportaal Med24 kümneaastaseks. Pilk minevikku näitab, et nii mõnigi teema on jäänud muutumatuks. 2008. aastal ilmus seal Perearsti intervjuu „Diana Ingerainen: esmatasandi meditsiin ei ole Eestis prioriteet“, kus toonane Tallinna Perearstide Seltsi juht arutles esmatasandi arstiabi seisu üle Eestis. Uurisime nüüd, kuidas on tema silmis olukord kümne aasta jooksul muutunud.
Positiivse poole pealt on minu jaoks kõige olulisem e-konsultatsiooni võimalus. Paljude uuenduslike lahenduste läbisurumine ja käimalükkamine on keeruline just tervishoiu huvigruppide nii erinevate eesmärkide pärast. On täiesti erinevad arusaamad patsientide logistikast, rahade liikumisest tervishoius ja enamasti jääb valitsema tugevama õigus, milleks Eestis on kindlasti haiglate usku kandvad jõud.
Individuaalne tellimus
1€ / kuu
Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.
Telli kohe
Arstikeskuse pakett (populaarne)
34.50€ / kuu
Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).
Telli kohe
Hulgitellimus asutusele
Ei leidnud sobivat?
Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!
Loe edasi
Hinnale lisandub käibemaks 9%.