Tulekul on praktilised ortopeedia-teemalised veebiseminarid

Med24 toimetaja

Med24 toimetaja

med24@med24.ee
Veel tänavu on kavas kaks praktilist ortopeediaseminari, mis käsitlevad õlaliigeste vaevuste diagnostikat ning labakäe patoloogiaid.

Veebiseminar: Praktilisi aspekte õleliigese vaevuste diagnostikas
30. NOVEMBER 2021 / 16.00-17.00 / VEEBIS

Loengu eesmärk on jagada pidepunkte õla piirkonna valude diagnoosimisel, nõuandeid, kuidas perearst võiks käituda erinevate probleemide korral. Loengus räägitakse nii õlaliigese vigastustest (nt rotaatormanseti vigastus) kui ka haigusseisunditest nagu külmunud õlg, õlaliigese pitsumine jne.

Dr Meelis Sula on tunnustatud ortopeed, kes tegeleb igapäevaselt õlaliigese vaevuste diagnoosimise ja operatiivse raviga. Dr Sula on stažeerinud erinevates Euroopa haiglates ja Kanadas. Ta on Euroopa Õlakirurgia Assotsiatsiooni ning erinevate Eesti erialaorganisatsioonide liige. Dr Sula töötab ortopeedina AS-is Ortopeedia Arstid, Põhja-Eesti regionaalhaiglas ja AS-is Järvamaa Haigla.

Koolitusel osalemine annab 1 täiendkoolituspunkti ja kuulama on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

Lisainfo ja registreerimine

 

Veebiseminar: Labakäe patoloogiate käsitlus esmatasandil
7. DETSEMBER 2021 / 16.00-17.00 / VEEBIS

Loengus tuleb juttu erinevatest labakäe-, aga ka randme ja küünarliigese patoloogiatest, mis võivad tekkida kas korduvate ühetüübiliste liigutuste tulemusena (nt epikondüliit jm) või muudel põhjustel. Loengus käsitletakse labakäe haiguste põhjuseid, diagnoosimist ja ravivõimalusi.

Dr Armin Heiman on tunnustatud ortopeed ja Eesti üks tuntumaid käe- ja labajalakirurge. Dr Heiman on erinevate Eesti (EASTS, EKKS) ja rahvusvaheliste (ISAKOS, ASSH, FESSH, EWAS) erialaorganisatsioonide liige, Eesti Käekirurgia Seltsi asutajaliige ja praegune juhatuse esimees. Dr Armin Heiman on AS Ortopeedia Arstid ortopeed ja üks omanikest.

Koolitusel osalemine annab 1 täiendkoolituspunkti ja kuulama on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

Lisainfo ja registreerimine

Jaga