Kolesterool ja ravimtaimed

Eesti keskealistel elanikel on vere kolesteroolitase mõõdukalt või tunduvalt kõrgenenud 80-90%. Kõrge kolesterooli tase veres on üks olulisemaid arterite lubjastumise põhjusi. Igal aastal sureb Eestis südame veresoonkonna haiguste tagajärjel enne 65. aastaseks saamist üle 2000 inimese, seega ei ole see enam ammu ainult vanemate inimeste haigus. Millist rolli mängivad dieet ja ravimtaimed kolesterooli langetamisel? Otsime vastust neile ja muudele olulistele küsimustele.

 

Lektoriks on prof Ain Raal, Tartu Ülikooli Farmaatsia instituudi juhataja. Prof Raal on Eesti proviisor, õppejõud, teadlane ja publitsist, kes on avaldanud mitmeid raamatuid ravimtaimedest.

 

Videokoolitus on vaadatav kuni 13.04.2022. Täiendkoolituspunkte oli võimalik teenida kuni 13. juunini 2021 kõigil, kes vaatasid video ära ning vastasid pärast seda küsimustikule. Digitaalsed tunnistused väljastab Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts 16.07.2021 otse e-postile.

 

NB! Videokoolitus on tasuta, aga video nägemiseks logige sisse oma med24 kasutajakontole, lisage koolitus ostukorvi ja täitke vajalikud andmed. Küsimuste korral võtke meiega ühendust meilil konverentsid@celsius.ee.

 

Korraldaja: Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts
Sihtrühm: tervishoiutöötajad
Täienduspunkte: 1

Seda haridusalast tegevust toetab iPharma.

Kolesterool ja ravimtaimed
Kolesterool ja ravimtaimed